ARANŻACJE I WYKONAWSTWO WNĘTRZ

Jeśli chodzi o projektowanie wnętrz, jest to bezsprzecznie kwestia, którą należy oddać w ręce profesjonalistów na co dzień zajmujących się tym tematem. Bez względu na to czy urządzamy łazienkę czy salon, każde z tych pomieszczeń będzie musiało spełniać wiele istotnych zadań. Z jednej strony oczekujemy, że będzie funkcjonalne, z drugiej zaś – estetyczne i odpowiadające naszym gustom oraz światowym trendom. Obecnie współpracujemy z osobami, które wykonują na zlecenie naszych Klientów aranżacje wnętrz w ich domach. Dlatego z pełnym przekonaniem możemy polecić Państwu sprawdzonych doradców, którzy pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań w dziedzinie urządzania wnętrz.

MAGAZYNOWANIE

Charakterystyczną cechą większości remontów jest ich nieprzewidywalność. Mimo wcześniejszego dokładnego rozplanowania prac remontowych może zdarzyć się, że nie zostaną one ukończone w terminie. Co zrobić, gdy zapłaciliśmy już za potrzebne do urządzenia wnętrza materiały i meble, ale nie mamy wystarczająco dużo miejsca, żeby bezpiecznie przechować je do czasu montażu? W tym celu umożliwiamy Państwu nieodpłatne magazynowanie zakupionych w naszym sklepie towarów. Nie ma zatem powodów, by martwić się o nieterminowe oddanie pomieszczenia do użytku, przez ekipę remontową.

 

TRANSPORT

Mając świadomość faktu, że materiały wykończeniowe do łazienki, czy też elementy jej wyposażenia, kabiny prysznicowe, wanny czy umywalki są zazwyczaj dużych gabarytów, zapewniamy Państwu usługę bezpłatnego transportu w granicach Bełchatowa.  Oferujemy również transport w atrakcyjnych cenach, do miejscowości zlokalizowanych poza Bełchatowem. Nie muszą Państwo martwić się o to, że meble nie zostaną dowiezione w odpowiednim czasie. Wystarczy, że przy składaniu zamówienia wybiorą Państwo tę opcję, abyśmy wspólnie mogli ustalić miejsce dostarczenia towarów oraz dokładny termin i godzinę.