Projektując i wyposażając łazienkę powinniśmy zdecydować o tym, czy znajdzie się w niej wanna, kabina prysznicowa czy każdy z tym elementów wyposażenia sanitarnego. Wszystko zależy od tego, jak dużo miejsca posiadamy oraz jakie są nasze preferencje. Jeśli lubimy oddać się rozkoszom relaksu w wygodnej wannie, prawdopodobnie nie zdecydujemy się na montaż kabiny prysznicowej. Jeśli jednak zależy nam na szybkim odświeżeniu, a do tego nasza łazienka jest niewielka, ta druga opcja będzie zdecydowanie lepszym wyborem.

Przedstawiamy ofertę kabin prysznicowych, których wybór jest bez wątpienia ogromny. Wśród nich znalazły się między innymi:

  • kabiny prysznicowe wolnostojące
  • kabiny prysznicowe narożne
  • kabiny prysznicowe przyścienne
  • kabiny prysznicowe wnękowe

W naszej ofercie znalazły się kabiny wyposażone w różnego rodzaju standardowe i bardziej nowoczesne systemy drzwiowe. Zależnie od preferencji, możliwy jest wybór kabiny z drzwiami wahadłowymi, uchylnymi, drzwiami suwanymi czy drzwiami typu „walk in”.

Ciekawą propozycją jest także możliwość wykonania kabiny prysznicowej pod wymiar. Wszytko po to, aby jak najlepiej dopasować ją do Państwa potrzeb i możliwości.

Decydując się na zakup kabiny prysznicowej nie należy zapominać o brodziku, który, odpowiednio dobrany, może przyczynić się do podniesienia komfortu korzystania z natrysku. Nie ma prawie żadnych ograniczeń, co do wielkości, kształtu czy materiału, z którego wykonano brodzik. Zapoznając się z ofertą umieszczoną niżej, przekonacie się Państwo o tym osobiście.

aquaformaquaform_kabinyWszystkie modele ze strony producenta, dostępne w NASZEJ OFERCIE: http://www.aquaform.com.pl

S-hupper-logoHupp-okWszystkie modele ze strony producenta, dostępne w NASZEJ OFERCIE: http://www.hueppe.com.pl

ravakravak-kabinyWszystkie modele ze strony producenta, dostępne w NASZEJ OFERCIE: http://www.ravak.pl

S-San-Swiss-logosanswiss-okWszystkie modele ze strony producenta, dostępne w NASZEJ OFERCIE: http://www.sanswiss.pl

S-radaway-logoradaway-okWszystkie modele ze strony producenta, dostępne w NASZEJ OFERCIE: http://www.radaway.pl

logo-sanplastkabina-sanplastWszystkie modele ze strony producenta, dostępne w NASZEJ OFERCIE: http://www.sanplast.pl

S-Koło-logoKoło-okWszystkie modele ze strony producenta, dostępne w NASZEJ OFERCIE: http://www.kolo.com.pl