Ceramika sanitarna to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej łazienki, którego w zasadzie nie można pominąć, przy projektowaniu tego pomieszczenia w naszym domu. W ramach tej kategorii produktów mieszczą się umywalki, miski sedesowe  czy wanny. Wybór właściwych produktów, to znaczy takich, które będą jak najbardziej funkcjonalne i spełnią nasze oczekiwania, nie należy do najłatwiejszych. Zanim zdecydujemy się na określone produkty, warto poznać ich szeroką gamę.

Nasza oferta zawiera między innymi:

  • miski WC (stojące lub wiszące)
  • pisuary
  • bidety
  • umywalki meblowe
  • umywalki uniwersalne

Wszystkie te i wiele innych produktów, które znajdziecie Państwo u nas, dostarczamy od najbardziej cenionych producentów. Daje to gwarancję niezawodności i wieloletniego użytkowania. Każdy model ceramiki sanitarnej, który przedstawiony został na stronach wspomnianych firm, dostępny jest właśnie w naszej ofercie handlowej.

Liczymy na to, że szeroki wybór, jaki umożliwiamy Państwu, przyczyni się do tego, że będziecie Państwo mogli cieszyć się piękną i funkcjonalną łazienką w Waszym domu.

Polecamy zapoznać się z listą naszych dostawców, która wygląda następująco:

S-Koło-logo

KołoWszystkie modele ze strony producenta, dostępne w NASZEJ OFERCIE: KOŁO

dura-logoDurvita-sWszystkie modele ze strony producenta, dostępne w NASZEJ OFERCIE: http://www.duravit.pl/

S-villeroy-logoVILEROY-BOCH-foto-1-Wszystkie modele ze strony producenta, dostępne w NASZEJ OFERCIE: http://www.villeroy-boch.pl/

kohler_logo_406Kohler-Evok_SingulierWszystkie modele ze strony producenta, dostępne w NASZEJ OFERCIE: http://www.kohler.com/corporate/index.html

cersanitcersanit-sWszystkie modele ze strony producenta, dostępne w NASZEJ OFERCIE: http://www.cersanit.com.pl/

Roca-logoroca-khromaWszystkie modele ze strony producenta, dostępne w NASZEJ OFERCIE: http://www.roca.pl

logo-idealIdeal-s-Wszystkie modele ze strony producenta, dostępne w NASZEJ OFERCIE: http://www.idealstandard.pl/