Planując aranżację naszej łazienki dobrze pomyśleć o zakupie wszelkich niezbędnych akcesoriów łazienkowych, które znacznie ułatwią nam codzienne korzystanie z niej, a także nadadzą temu pomieszczeniu oczekiwanego charakteru. Przyczynią się zarówno do zwiększenia atrakcyjności wizualnej wnętrza, jak i do wzrostu jego funkcjonalności.

Dzięki odpowiednio dobranym akcesoriom łazienkowym, możemy tworzyć niepowtarzalny klimat. Dopasowane do siebie dodatki podkreślą wystrój wnętrza i nadadzą mu niepowtarzalnego uroku.

Wśród akcesoriów możecie Państwo znaleźć między innymi:

  • wieszaki
  • lustra łazienkowe
  • koszyki na przybory toaletowe
  • mydelniczki
  • uchwyty na ręczniki
  • suszarki

Proponowane przez nas akcesoria łazienkowe łączą w sobie ponadczasową elegancję z nowoczesną technologią produkcji, wysokojakościowymi materiałami i perfekcyjnym wykończeniem. Większość z nich wykonana została z mosiądzu, który następnie pokryto warstwą powłoki galwanicznej chromowej i niklowej bądź ceramicznej. Ten proces przyczynia się do wzrostu żywotności produktu i dłuższego czasu użytkowania.

Zaopatrujemy Państwa zarówno w akcesoria z kolekcji metalowej jak i te, wykonane z tworzywa sztucznego. Znajdziecie Państwo u nas katalog produktów dedykowanych dla domów i mieszkań prywatnych, jak i takich, które najlepiej sprawdzą się we wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej.

Wszystkie akcesoria do łazienki, które posiadamy w stałej sprzedaży, można sprawdzić poniżej.

Stella-logo

stalla-

Wszystkie modele ze strony producenta, dostępne w NASZEJ OFERCIE: Stella Accessories

eka_plastekaplast-akcesoriaWszystkie modele ze strony producenta, dostępne w NASZEJ OFERCIE: EKA PLAST